Čakry

Čakry a hudba pro čakry

Čakry

Pravé čakry / True Chakras....NOVINKA!

Namaste

Základní album pro čakrovou harmonizaci a terapii

Album se detailně věnuje jednotlivým čakrám, jejich harmonizaci, mudrám, barvám jemných vibračních tónů. Zřejmě nejnáročnější projekt anglické skupiny Namaste, kterou představují hudebníci a terapeuté - P. Lawer, M. Goodall a P. King, kteří společně vytvořili album pro práci s nejposvátnějšími energetickými centry v těle. S podrobným bookletem plným informací a kreseb budete poznávat prastaré indické učení o životodárných energetických místech ve spojení s moderní životem. Není to hudba v tradičním slova smyslu, ale množství euforických a šťastných tónů s vibrujícími frekvencemi, které stimulují čakry, aby byly maximálně otevřené a v harmonii. S potěšením můžeme oznámit, že toto CD si zasloužilo podporu nejznámější britské odbornice na čakry Caroline Shola Arewy.

Poslechové ukázky z tohoto alba naleznete na www.rolandsante.cz

 

Hudba pro léčení čaker / Chakra Healing Zone....NOVINKA!

David & Steve Gordon & Sequoia Artists

Prozkoumejte a změňte svůj vnitřní svět - vzdalte se od rušného okolí a vstupte do mystického vnitřního chrámu, kde objevíte sedm planoucích drahokamů vědomí známých jako čakry. Mistři léčivého zvuku jako Sophia, Shajan, bratři Gordonové, Karmacosmic a další přispěli vyrovnanou nádhernou hudbou, která navozuje vibraci každého posvátného energetického centra od hluboce meditativních zvuků indického sitáru a bubínků, okouzlujících fléten až k vokálním sborům či hypnotickému úderu bubnů. Každá skladba je věnována jedné čakře, kterou pročistí a dodá potřebný energetický účinek. Album může být použito i pro meditaci, celkové léčení, jógu nebo masáže. Objevte jeho průzračnost a hloubku, rozezní Vás zázrak očistného působení tónů.

Poslechové ukázky z tohoto alba naleznete na www.rolandsante.cz

Léčení čaker / Chakras Healing

Roland Santé

Léčivé tóny pro rovnováhu a harmonii čaker

Energetická centra - čakry - zabezpečují správnou funkci našeho těla i mysli. Toto album bylo vytvořeno speciálně pro účely otevření, pročištění a vyrovnání energie čaker. Citlivá kompozice umožňuje průchod životní energie z vyšších hladin vědomí, aby naše tělo dobře fungovalo, mysl byla posílena a my se cítili milováni, klidní, vyrovnaní, spokojení a v dobré náladě. Titul používaný i doporučovaný mnoha psychoterapeuty, odborníky a léčiteli pro Vaši životní pohodu!

Poslechové ukázky z tohoto alba naleznete na www.rolandsante.cz

Zázračné ošetření / Magical Treatments

Fridrik Karlsson

Hudba napomáhající léčivým, povzbudivým a energetizujícím procesům

Hudba tohoto alba byla vytvořena speciálně pro potřeby terapeutů a jejich klientů. Konejšivé tóny napomohou
k vytvoření ideální atmosféry pro zesílení léčivých procesů vhodných pro čakry,
k jejich harmonizaci a léčení.
Relaxujte a vychutnejte si ty opravdové léčivé momenty.

Poslechové ukázky z tohoto alba naleznete na www.rolandsante.cz

 
Čakry